11 yıllık deneyimi ile Yazılımda Uzman
Copyright © 2010 Prestij Bilgisayar ve Yazılım Sanayi. Tüm Hakları Saklıdır
Belediye Cd Limanoğlu ş Merkezi No.3/23 Sefaköy / İSTANBUL
Prestij Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri.
Tel . 0212 424 42 30       Fax .  0212 424 42 31

Prestij Bilgisayar Türkiyemizin Milenyum çağına ve adaptasyonunda öncülük görevi üstlenerek, tüm Türk firmaların bu konuda ihtiyaç ve eksiklerini görmüş ve eksikliği bir nebze de olsa doldurmak için profesyonel kadrolar kurarak firmaların bu konuda negatif yönlerini pozitif tarafa çevirmek ve maximum faydaları sunmak için kurulmuştur.

Prestij Bilgisayar 2 ayrı gruptan oluşmaktadır.

*** Web Tasarım Hizmetleri,

*** Yazılım Bölümü,

Türkiyemiz Hizmet vermiş olduğumuz sektörde firmaların konulara vakıf olmamasından dolayı ciddi, maddi ve zaman kayıplarına maruz kalmaktadır. Bu sebeple insanların güvenebileceği ve neler yapabileceğini anlayabileceklerini anlatan ve bu konuda son derece profesyonel bir kadro ile hizmet vererek bu kayıpların önüne geçmek için firma olarak bütün gayretimizi göstermekteyiz.

Web Tasarım grubumuz ciddi ve kaliteli örnekleri, internet ortamında sunmakta ve firmamız tarafından geliştirilen enstrumanlarla firmaların Web üzerinde nasıl para kazanabileceklerini ve aynı zamanda bütün dünyada en iyi şekilde nasıl reklam yapabileceğini açık örnekleri ile sunmaktadır. Bu sayede Firmaların Web Tasarım için vermiş olduklarını çok kısa bir zaman içerisinde amorti edilebileceğini ve sadece reklam maksadıyla olmadığını açıkca hizmet olarak göstermekteyiz.