11 yıllık deneyimi ile Yazılımda Uzman
Copyright © 2010 Prestij Bilgisayar ve Yazılım Sanayi. Tüm Hakları Saklıdır
Belediye Cd Limanoğlu ş Merkezi No.3/23 Sefaköy / İSTANBUL
Prestij Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri.
Tel . 0212 424 42 30       Fax .  0212 424 42 31
Yönetim Modülü Ana Ekran

 STOK

 

Stoklarınız ile ilgili tüm hareketleri ister fiyat ister adetsel olarak izleyebilir. Her stokta 2 Birim tanımlayabilir (1 Paket parke 2,5m2 gibi) istediğiniz birimden çıkış yapabilirsiniz. Her stoğa Barcode tanımlayabilir, bunların barcode etiketi çıktısını istediğiniz ölçüde ve istediğiniz tip barcode türündende çıkarabilirsiniz. Adına , stok koduna ,Grubuna ,Markasına ve bir çok verebileceğiniz özel koda göre filitreleyebilirsiniz . Stok tanımı yaparken Fiyatlarınız USD ,Euro ,TL bazında ayrı ayrı tanımlayabilir, günlük kur üzerinden otomatik TL bazında fatura kesebilirsiniz.

 

 CARİ KART

 

Cari Kart modülünde Tüm hareketleri ayrı ayrı inceleyebilir, Cari kartlar bazında faaliyetleri izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Her Cari ile ilgili TL, EURO , USD Bazında ayrı ayrı Cari hesaplarını takip edebilirsiniz. Kayıtlı cari kartlarınız ile Etiket ,Telefon Rehberi ve Zarf oluşturabilirsiniz.

 

 KASA

 

Kasanızı TL ,USD ,Euro olarak tutabilir ,tüm harcamalarınızı ödemelerinizi tutabilir. Bankaya para yatırabilir , çekebilir çeklerinizi ödeyebilir bütün bu işlemler ile ilgili Fiş ve Makbuzların çıkışını alabilirsiniz. Kasanızdan giderlerinizi ve belirteceğiniz özel kodlar ile ilgili tüm raporları takip edebilirsiniz. Tek tuşla Günlük , Aylık , Yıllık veya Tarihler arası filitreleme yapabilirsiniz. Bu modülü Excel kullananlar çok beğenecekler.

 

 BANKA

 

Bütün Bankalarınızı oluşturabilir ayrı ayrı  banka hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Bankanıza vermiş olduğunuz takas çek ve senetlerinizi Takip edebilir , Tahsil edebilir, Pörtföye iade edebilir, Karşılıksız olarak işaretleyebilirsiniz.  Tüm ayrıntılı raporlamayı isteğinize özel olarak yapabilirsiniz.

 

 ÇEK - SENET

 

Bu modülde kendi çeklerinizi ve senetlerinizi  oluşturabilir, cirolayabilir ve her türlü raporlamasını yapabilirsiniz. Müşteri çeklerinizi cirolayabilir, Bankaya takasa gönderebilir ,tahsil edebilir ,Karşılıksız ,Batak olarak işaretleyebilrsiniz. Ayrıca Bu işlemlerle ilgili Baskı ön izlemeyi görebilir ve çıkış alabilirsiniz. Tahsil yada edeyeceğiniz çeklerin gününde uyarı alırsınız çeklerinizin veya müşteri senetlerinizin ortalama vadesini tesbit edebilir ve çekinizin durumu hakkında anında bilgiye sahip olabilirsiniz. çok fonksiyonlu her türlü raporlamayı anında tek tuşla elde edebilirsiniz.

 

 FATURA - İRSALİYE

 

Fatura ve irsaliye modülünde USD , EURO ve TL bazında Her türlü fatura girişi ve çıkışı yapabilirsiniz. irsaliyelerinizi Toplu halde veya tek olarak faturalattırabilir, Her türlü Stok ve Cari tanımını kolayca bu modül içerisinde gerçekleştirebilirsiniz . Alış ,Satış , Gider, Fason ve bunun gibi birçok fatura türünüzü ayrı ayrı takip edebilir her türde birçok filitreleme yapabilirsiniz. Aylık ,yıllık veya istediğiniz tarihler arasında KDV Raporunuzu ( önceki dönemlerden alacağınız· ve borcunuz dahil) görebilirsiniz. Firma bazında , grup bazında ,Tür bazında diğer vereceğiniz kodlar bazında ayrı ayrı filitrelemeler yapabilir, Durumunuz bazında daha rahat bilgi elde edebilirsiniz.

 

 ÖZELLİKLER

 

Tüm Fişlerinizi , Faturanızı , Makbuzlarınızı, ve raporlamalarınızı Mouse ile tutup sürüklemek sureti ile dizayn edebilir , ister barcode , ister yazı veya isterseniz resim ekleyebilirsiniz . Bu işlemler 3 Dakikanızı almayacaktır. Tüm Yedeklerinizi istediğiniz bir yere alabilir , buradan program dahil olmak üzere yedekten geri alabilirsiniz. Hertürlü elektrik kesilmesi veya bilgisayarınızın donma veya kilitlenme durumunda tüm tamiratı tek bir tuşla yapabilirsiniz. Ayrıca Firmalara veya kişilere özel program özelliklerimizde mevcuttur.

       SİTE HARİTASI

 

       AnaSayfa

 

       Hakkımızda

 

       Hizmetlerimiz

 

       Bayimiz Olurmusunuz

 

       Online Satış

 

       Bize Ulaşın

 

       ÜRÜNLERİMİZ

 

       CSI Pro & Firewall

 

       Köstebek Home

 

       SoftActivity Monitor

 

       SoftActivity Keylogger

 

       TS Monitor

 

       Aysberg ERP

 

       Pts Pro

 

       Pts Light

 

       Web Dizayn

 

       WEB SİTELERİMİZ

 

       www.prestijbilgisayar.com

 

       www.programuzmani.com

 

       www.kostebek.biz

 

       www.softactivitytr.com

 

       www.uzakyardimprogrami.com

 

       www.arsiviniz.net